Home Algemeen Agenda Gorzenklok Web-kapel Geschiedenis Kerkgebouw Vr.Stichting
 

        HISTORIE-5 RESERVERINGEN (jan.2015 t/m juni 2015)     <=terug    

          Uitleg over gebruikte codes:
          (K) = kerk,
          (T) = toren(kamer)
          (P) = grote zalen in de pastorie op de begane grond
          (A) = andere delen van de kerk, pastorie of souterrain
          (E) = elders


  PLANBORDGEGEVENS VAN 1 JANUARI 2015 t/m 30 JUNI 2015

  
2015/2 APRIL MEI JUNI




vrijdag
1
zaterdag
2
zondag
3:(K) 9.30 mevr. L. Meijer
               met samenzang
   (K) 10.20 koffiedrinken HH
   (P) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie

maandag

4 1
dinsdag
5:(P) 19.00 jongerengroep Silvio
   (K/P) 19.30 HHKoor
2:(K/P) 19.30 HHKoor
   (P) 19.00 Catechese Silvio
woensdag 1:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles 6:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles 3:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles
donderdag 2: WITTE DONDERDAG
   (K) 8.30 Jozefschool (9.30)
   (K) 10.00 Will.school (11.00)
   (K) 19.00 Eng.Parochie
                 father J.v.Duijnhoven
7:(K/P) 19.30 gebedsgroep: comm. 4:(K/P) 19.30 gebedsgroep: comm.
vrijdag 3: GOEDE VRIJDAG
   (K) 15.00 Kruisweg
                 Corry Smits
                 met samenzang
   (K) 19.00 Eng.Parochie
                 father J.v.Duijnhoven
8 5
zaterdag 4:(K) ??.?? Easter Vigil
                Eng.Parochie
                father J.v.Duijnhoven
9 6
zondag 5: EERSTE PAASDAG
   (K) 9.30 pastor H. Egging
               & H.Hartkoor
   (P) 10.20 koffiedrinken HH
10:(K) 9.30 pastor M. Heikens
               & H.Hartkoor

    (P) 10.20 koffiedrinken HH
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
7:(K) 9.30 
               met samenzang
   (K) 10.20 koffiedrinken HH
   (P) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
maandag 6:(K) opbouw rommelmarkt 11:(P) 20.00 beheercommissie 8:(P) 20.00 beheercommissie
dinsdag 7:(K) opbouw rommelmarkt
  (P) jongerengroep Silvio
  (K/P) 19.30 HHKoor
12:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
    (P) 19.00 jongerengroep Silvio
    (K) 19.30 HHKoor
    (A) 20.00 workshop grafity
9:(K/P) 19.30 HHKoor
woensdag 8:(K) opbouw rommelmarkt
   (P-1e) 14.30-18.30 Muziekles
13:(K) 11.00 uitvaart van
          Tonny de Wolf - Rieken
          pastoor A. van Well
          & H.Hartkoor

    (P) 11.00 bruiloftsfeest Corina
(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles
10:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles
donderdag 9:(K) opbouw rommelmarkt
   (K) 19.30 gebedsgroep
14:(P) 19.30 gebedsgroep 11:(P) 19.30 gebedsgroep
vrijdag 10:(K/P) opbouw rormmelmarkt 15:(P) 20.00 Filmavond 12H.Hartfeest + viering
zaterdag 11:(K/P) 10.00-15.00
     ROMMELMARKT
16 13
zondag 12:(K) 9.30 pastor H. Egging
                & H.Hartkoor
    (P) 10.20 koffiedrinken HH
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
17:(K) 9.30 mevr. L. Meijer
                 met samenzang
     (P) 10.20 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
14:(K) 9.30 
                 & H.Hartkoor
    (P) 10.20 koffiedrinken HH
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
maandag 13 18:(P) 20.00 VVE Atalanta
15
dinsdag 14:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
    (K) 19.30 HHKoor
19:(P) 9.00 wijklunch 12.00
    (K/P) 19.30 HHKoor
16:(K/P) 19.30 HHKoor
woensdag 15:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles 20:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles 17:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles
donderdag 16:(K/P) 19.30 gebedsgroep 21:(P) 19.30 gebedsgroep 18:(K/P) 19.30 gebedsgroep
vrijdag 17 22:(K) 11.00 uitvaart Jette Koogje
           pater E. Clarenbeek
           & H.Hartkoor
19:(K) speurtochten Jozefschool
zaterdag 18 23 20:(P) 19.00 fam. Apostel
zondag 19:(K) 9.30 
                met samenzang
     (P) 10.20 koffiedrinken HH
     (P) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
24:(K)9.30 pater A.Kunnekkadan
                 & H.Hartkoor
     (P) 10.20 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
21:(K) 9.30 
                 met samenzang
     (P) 10.20 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
maandag 20 25 22
dinsdag 21:(P) 9.00 wijklunch 12.00
    (K/P) 19.30 HHKoor
26:(K/P) 19.30 HHKoor
    (P) 19.30 DGH-parochiebestuur
                 met BC-coördinatoren
23:(K/P) 19.30 HHKoor
woensdag 22:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles 27:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles 24:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles
donderdag 23:(K) 19.30 gebedsgroep 28:(P) 19.30 gebedsgroep 25:(P) 19.30 gebedsgroep
vrijdag 24:(P) 16.00 receptie Margo 29 26
zaterdag 25 30
27
zondag 26:(K) 9.30 
                & H.Hartkoor
     (P) 10.20 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P) 19.30 redactie Gorzenklok
31:(K) 9.30 
                 met gastkoor
     (P) 10.20 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (E) Vormsel Pax Christikerk
28:(K) 9.30 
                & H. Hartkoor
     (P) 10.20 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
maandag 27:(P) 9.00 niet/vouwploeg
29
dinsdag 28:(K/P) 19.30 HHKoor
30
woensdag 29:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles

donderdag 30:(P) 19.30 gebedsgroep

vrijdag


zaterdag


zondag




2015/1 JANUARI FEBRUARI MAART




vrijdag


zaterdag


zondag
1:(K) 9.30 
               met samenzang
   (K) 10.20 koffiedrinken HH
   (P) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
1:(K) 9.30 
               met samenzang
   (K) 10.20 koffiedrinken HH
   (P) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
maandag
2 2
dinsdag
3:(P) 19.00 jongerengroep Silvio
   (K/P) 19.30 HHKoor
3:(K/P) 19.30 HHKoor
   (P) 19.00 Catechese Silvio
woensdag
4:(P) 13.30 KunstcursusXXX
   (P-1e) 14.30-18.30 Muziekles
4:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles
donderdag 1:(P) 13.00 fam. Franken 5:(K/P) 19.30 gebedsgroep: comm. 5:(K/P) 19.30 gebedsgroep: comm.
vrijdag 2 6 6
zaterdag 3 7 7
zondag 4:(K) 9.30 
               met samenzang
   (P) 10.20 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
8:(K) 9.30 
               & H.Hartkoor

    (P) 10.20 koffiedrinken HH
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
8:(K) 9.30 
               & H.Hartkoor
   (K) 10.20 koffiedrinken HH
   (P) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
maandag 5 9:(P) 19.30 beheercommissie 9:(P) 19.30 beheercommissie
dinsdag 6:(K/P) 19.30 HHKoor 10:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
    (K) 19.30 HHKoor
10:(K/P) 19.30 HHKoor
woensdag 7:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles 11:(P) 13.30 Kunstcursus-XXX
    (P-1e) 14.30-18.30 Muziekles
11:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles
donderdag 8:(K) 19.30 gebedsgroep 12:(P) 19.30 gebedsgroep 12:(P) 19.30 gebedsgroep
vrijdag 9 13:(P) 19.30  filmavond 13:(P) 19.30  filmavond
zaterdag 10 14 14
zondag 11:(K) 9.30 
                & H.Hartkoor
    (P) 10.20 koffiedrinken HH
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
15:(K) 9.30
                 met samenzang
     (P) 10.20 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
15:(K) 9.30 
                 met samenzang
    (P) 10.20 koffiedrinken HH
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
maandag 12 16 16
dinsdag 13:(K) 19.30 HHKoor 17:(K/P) 19.30 HHKoor 17:(K/P) 19.30 HHKoor
woensdag 14:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles 18:(P) 13.30 Kunstcursus-XXX
     (P-1e) 14.30-18.30 Muziekles
18:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles
donderdag 15:(K/P) 19.30 gebedsgroep 19:(P) 19.30 gebedsgroep 19:(K/P) 19.30 gebedsgroep
vrijdag 16 20 20
zaterdag 17 21:(K) 14.30 uitvaart van
          Nico van der Plas
          pater L. de Jong
          & H.Hartkoor
21
zondag 18:(K) 9.30 
                met samenzang
     (P) 10.20 koffiedrinken HH
     (P) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
22:(K) 9.30 mevr. L. Meijer
                 & H.Hartkoor
     (P) 10.20 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (K) 14:00 viering gebedsgroep
22:(K) 9.30 pastoor A. van Well
                 & H.Hartkoor
     (P) 10.20 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
maandag 19 23 23
dinsdag 20:(K/P) 19.30 HHKoor 24:(K/P) 19.30 HHKoor 24:(K/P) 19.30 HHKoor
woensdag 21 25:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles 25:(P-1e) 14.30-18.30 Muziekles
donderdag 22:(K) 19.30 gebedsgroep 26:(P) 19.30 gebedsgroep 26:(P) 15.30 Palmpaasstok. maken
    (P) 19.30 gebedsgroep
vrijdag 23 27 27
zaterdag 24 28 28
zondag 25:(K) 9.30 
                & H.Hartkoor
     (P) 10.20 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P) 19.30 redactie Gorzenklok

29:(K) 9.30 pastoor Duynstee
                & Kinderkoor
                & Gelegenheidskoor
     (P) 10.20 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
maandag 26:(P) 9.00 niet/vouwploeg
30
dinsdag 27:(K/P) 19.30 HHKoor
31
woensdag 28:(P) 13.30 Kunstcursus-XX
    (P-1e) 14.30-18.30 Muziekles

31
donderdag 29:(P) 19.30 gebedsgroep

vrijdag 30

zaterdag 31


zondag




<=terug