Home Algemeen Agenda Gorzenklok Web-kapel Geschiedenis Kerkgebouw Vr.Stichting


        HISTORIE-2 RESERVERINGEN (jan.2009 t/m dec.2010)  <=terug    


          Uitleg over gebruikte codes:
          (K) = kerk,
          (P) = grote zalen in de pastorie op de begane grond,
          (A) = andere delen van de kerk, pastorie of (k)elders.

   PLANBORDGEGEVENS VAN 1 JANUARI 2009 t/m 31 DECEMBER 2010


2010/4  OKTOBER  NOVEMBER  DECEMBER
       
 vrijdag  1:(P) 9.30 pastor C. Biesjot    
 zaterdag  2:(K) 9.00-12.00 Orpheus    
 zondag  3:(K) 9.45 pastoor A. de Lange
                met samenzang
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
   
 maandag  4  1:(P) 9.00 niet/vouwploeg  
 dinsdag  5:(K/P) 19.30 HHKoor  2:(K) 13.30 uitvaart mv. v.Riet,
                 pastor Ch. Duynstee
                 & H.Hartkoor
    Allerzielen
    (K) 19.00 pastor C. Biesjot, pr.
                  & Cantorij
    (K/P) 20.00 HHKoor
 woensdag  6:(P) 14.00 Kunstgeschied.-3
   (P) 19.30 pastoraatsgroep
 3:(P) 14.00 Kunstgeschied.-6
   (P) 19.30 Lezing-2 F.Rosier
 1:(P) 8.00-17.00 Zonnebloem
 donderdag  7:(P) 8.30-12.00 Evides-water
    (P) 19.30 gebedsgroep Silvio
 4:(P) 19.30 gebedsgroep Silvio  2:(P) 19.30 gebedsgroep Silvio
 vrijdag  8:(P) 9.30 pastor C. Biesjot  5:(P) 9.30 pastor C. Biesjot  3:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
 zaterdag  9  6  4
 zondag  10:(K) 9.45 mevr. C. Smits
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 7:(K) 9.45 pastor C. Biesjot, pr.
                met samenzang

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 5:(P) 9.45 pastoor H. Spruyt 
                 met samenzang

    (P) 10.30 koffiedrinken HH
    (P) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  11  8:(P) 19.30 kerkbestuur  6:(P) 19.30 kerkbestuur
 dinsdag  12:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
     (P) 8.30-14.00 wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 9:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
   (K/P) 19.30 HHKoor
 7:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  13:(P) 14.00 Kunstgeschied.-4
     (P) 20.00 werkgr. Secretariaat
 10:(P) 14.00 Kunstgeschied.-7
     (P) 19.30 Lezing-3 F.Rosier
 8:(K/P) 20.00 Gelegenheidskoor
 donderdag  14:(P) 19.30 gebedsgr. Silvio  11:(P) 19.30 gebedsgr. Silvio  9:(P) 18.30-21.30 Stilte in Zuid
         18.30 inrichten nwe kapel
    (K) 19.30 gebedsgr. Silvio
 vrijdag  15:(P) 9.30 pastor C. Biesjot  12:(P) 9.30 pastor C. Biesjot  10:(P) 9.30 pastor C. Biesjot?
     (T) 19.00 Wake, pastor Biesjot
 zaterdag  16:(K) 9.30-12.00 Orpheus VR  13  11:(K) 9.00 vervanging lampen
 zondag  17:(K) 9.45 pastoor A. van Well
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
  
   (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 14:(K) 9.45 pastoor H. Spruyt
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 12:(K) 9.45 mevr. C. Smits
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (K/P) 12.30 kerkversieren
 maandag  18  15  13:(K) 14.00 Willibrordusschool
     (K/P) 20.00 Gelegenheidskoor
 dinsdag  19:(P) 8.30-14.00 wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 16:(P) 8.30-14.00 wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 14:(K)9.00-12: kerkschoonmaak
     (K/P) 18.30 Kinderkoor
     (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  20  17:(P) 14.00 Kunstgeschied.-8  15:(P) 9.00-17.00 Zonnebloem
 donderdag  21:(P) 19.30 gebedsgroep Silvio  18:(P) 19.30 gebedsgroep Silvio
     (P-1e) 19.30 Zonnebloem
 16:(K) 12.30 Willibrordusschool
    (K) 15.00 Bernardusschool
    (K) 15.30 Bernard.school 16.00
    (K) 17.30 Willibr.school 18.00
    (P) 18.30 Kinderkoor   
    (P) 19.30 gebedsgroep Silvio
    (K) 20.00 Gelegenheidskoor
 vrijdag  22:(P) 9.30 pastor C. Biesjot  19:(P) 9.30 pastor C. Biesjot  17:(K) 8.30-11 Jozefschool 9.30
     (P) 9.30 pastor C. Biesjot
 zaterdag  23  20  18:(K) 10.00-13.30 concert
               Jeugd Rijnmondband
 zondag  24:(K) 9.45 pastoor A. van Well
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P) 13.30 Gezond in Zuid:
                   Verzamelbeurs
 21:(K) 9.45 pater A. Heeren
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P) 13.30 Gezond in Zuid:
          mannenpraat Gusto/Wilton
 19:(P) 9.45 pastoor A. van Well
                  mevr. C. Smits
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (P) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (K) 17.00- Lichtjestocht
 maandag  25  22  20:(K) 13.45 uitvaart mv.Voorend
     (K/P) 18.30 Kinderkoor
 dinsdag  26:(K/P) 19.30 HHKoor
     (K) opzetten rommelmarkt
 23:(K/P) 19.30 HHKoor  21:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  27:(K/P) opzetten rommelmarkt
     (P) 14.00 Kunstgeschied.-5
     (P) 19.30 Lezing-1 F.Rosier
 24:(K) 9.00 Speurtocht Willi-gr.4  22:(K/P) 18.30 Kinderkoor en 
                      Gelegenheidskoor
 donderdag  28: (K/P) opzetten rommelmarkt
      (P) 19.30 gebedsgroep Silvio
 25:(P) 20.00 begel.groep cluster
     (K) 19.30 gebedsgroep Silvio
 23:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
(P) 19.30 gebedsgroep Silvio
 vrijdag  29:(K) 9.30 uitvaart mv. Severien,
                 pastor Ch. Duynstee
                 & Cantorij
                 pastor C. Biesjot
     (K/P): opzetten rommelmarkt
 26:(P) 9.30 pastor C. Biesjot  24:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
      KERSTMIS
      (K) 19.00 pastor L. Meijer
                   & Kinderkoor
                   & Gelegenheidskoor
      (P) 19.00 Engelstalige viering
      (K) 20.30 Engelstalige viering
      (K) 23.00 pastoor A. van Well
                   & H.Hartkoor     
 zaterdag  30:(K/P) ROMMELMARKT  27  25: Eerste Kerstdag
     (K) 9.45 pastor C. Biesjot, pr.
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
 zondag  31:(K)9.45 pastoor Ch.Duynstee
                 met jongerenkoor
    (P) 10.30 koffiedrinken HH
   
 (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
    (P) 19.30 redactie Gorzenklok
 28:(K) 9.45 pastor L. Meijer
                 & H.Hartkoor
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
  
 (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
   (P) 19.30 redactie Gorzenklok
 26: Tweede Kerstdag
     (P) 9.45 pastor C. Biesjot, pr.
                  Luisterviering
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (P) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag    29: KLAARZETTEN TAFELS  27
 dinsdag    30:(P) 8.00-13.00 Pastoresberaad
     (K/P) 19.30 HHKoor
 28:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag      29
 donderdag      30
 vrijdag      31:(P) 9.30 pastor C. Biesjot


2010/3  JULI  AUGUSTUS  SEPTEMBER
       
 maandag      
 dinsdag    
 woensdag      1:(A) 20.00 pastoraatsgroep
 donderdag  1:(P) 20.00 Gebedsgroep Silvio    2:(P) 20.00 Gebedsgroep Silvio
    (A) 20.00 begel.groep cluster
 vrijdag  2    3:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
 zaterdag  3    4
 zondag  4:(K) 9.45 pastoor H. Spruijt 
                met samenzang
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 1:(K) 9.45 pastoor A. van Well
                pater A. Heeren SDB
               met samenzang
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 5:(K) 9.45 pastoor A. van Well
                met samenzang
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  5  2  6
 dinsdag  6  3  7:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  7  4  8:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
 donderdag  8:(P) 20.00 Gebedsgroep Silvio  5:(P) 20.00 Gebedsgroep Silvio  9:(K) 8.30-11 Jozefschool 9.30
    (P) 20.00 Gebedsgroep Silvio
 vrijdag  9  6  10:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
 zaterdag  10  7  11
 zondag  11:(K) 9.45 pastor C. Biesjot, pr.
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 8:(K) 9.45 pastor L. Meijer
                met samenzang

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P) 14.00-23 hr.Bansidhar???
 12:(K) 9.45 pastor L. Meijer
                 & H.Hartkoor

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  12:(P) 19.30 kerkbestuur  9  13
 dinsdag  13  10:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak  14:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
      (P) Stedin: wisselen gasmeter
      (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  14:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak  11:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak  15
 donderdag  15:(P) 20.00 Gebedsgroep Silvio  12:(P) 20.00 Gebedsgroep Silvio  16:(P) 20.00 Gebedsgroep Silvio
    (P/K)20.00 koor Hellevoetsluis
 vrijdag  16  13  17:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
 zaterdag  17  14  18:(P) 9.00 bridgedag De Leede?
 zondag  18:(K) 9.45 pater Heeren, pr.
                  met samenzang

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 15:(K) 9.45 pastoor A. van Well
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 19:(K) 9.45 pastoor A. van Well
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  19  16  20:(P) 19.30 AKB-overleg
 dinsdag  20  17:(P) 19.00 Zonnebloem  21:(P) 8.30-14.00 wijklunch
     (P-1e) 13.00 Liturgiegroep
      (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  21  18  22:(P) 14.00 Kunstgeschied.-1
 donderdag  22:(P) 20.00 Gebedsgroep Silvio  19:(P) 20.00 Gebedsgroep Silvio  23:(P) 20.00 Gebedsgroep Silvio
 vrijdag  23  20  24:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
 zaterdag  24:(K/P) 10-15 Rommelmarkt  21  25
 zondag  25:(K) 9.45 diaken J. Collignon
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (K!) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 22:(K) 9.45 pastoor A. van Well
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 26:(K) 9.45 pastoor J. de Lange
                  & H.Hartkoor
                  & The Messengers
     (P) 10.00-22 fam. Weltevrede
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P) 19.30 redactie Gorzenklok
 maandag  26  23  27:(P) 9.00 niet/vouwploeg
     (P) 19.30 kerkbestuur
 dinsdag  27  24:(K/P) 19.30 HHKoor  28:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  28  25  29:(P) 14.00 Kunstgeschied.-2
     (P) 19.30 Zonnebloem
 donderdag  29:(P) 20.00 Gebedsgroep Silvio  26:(P)20.00 Gebedsgroep Silvio  30:(P)20.00 Gebedsgroep Silvio
     (A) 20.00 begel.groep cluster
 vrijdag  30  27
 zaterdag  31  28
 zondag    29:(K) 9.45 mevr. C. Smits
                  & H.Hartkoor
    (P) 10.30 koffiedrinken HH
   
 (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
    (P) 19.30 redactie Gorzenklok
 maandag  30:(P) 9.00 niet/vouwploeg
     (P) 19.30 kerkbestuur
 dinsdag    31:(K/P) 19.30 HHKoor


2010/2  APRIL  MEI  JUNI
       
 maandag      
 dinsdag      1:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag      2:(A) 20.00 pastoraatsgroep
 donderdag  1:(K) WITTE DONDERDAG
        8.30-11.00 Jozefschool 9.30
        19.00 pastor C. Biesjot
                 pater A. Heeren
                 & H.Hartkoor
    (P) 20.00 Gebedsgroep Silvio
   3:(K) 19.30 Vormselkoor
    (P) 20.00 Gebedsgroep Silvio
 vrijdag  2:(K) GOEDE VRIJDAG
         15.00 Kruisweg
                  pastor C. Biesjot
         19.00 Eng.Parochie
   4:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
 zaterdag  3:(K) PAASWAKE
         22.00 pastor C. Biesjot
                 pastor J. de Lange
                & H.Hartkoor
 1  5
 zondag  4:(K) PASEN/ 1e PAASSDAG
         9.45 pastor C. Biesjot 
                & H.Hartkoor
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
                         Paasbrunch
 2:(K) 9.45 pastor C. Biesjot
               pastoor H. Spruijt
               & Cantorij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
  (K) 13.00 doop Olivier Jonczyk
 6:(K) 9.45 pater J. Miltenburg
               pater A. Heeren
               & Oostercantorij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
   (P/K) 16.30 Vormselgroep
 maandag  5 TWEEDE PAASDAG
    geen viering
 3  7:(K) 19.30 Vormselkoor
 dinsdag  6:(K/P) 19.30 HHKoor  4:(K/P) 19.30 HHKoor  8:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  7:(K/P) 12.+15.30 Liduinakapel
    (P) 19.30 VVV-Atlanta
    (A) 20.00 pastoraatsgroep
 5:(P) 20.00 pastoraatsgroep  9:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
    (K) 19.30 Vormselkoor
 donderdag  8:(P) 20.00 Gebedsgroep Silvio  6:(P) 20.00 Gebedsgroep Silvio  10:(P) 9.00-13.00 pastoresberaad
     (P) 20.00 Gebedsgroep Silvio
 vrijdag  9:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
   (K) 9.00 speurtocht Jozef-3A
   (K) 10.30 speurtocht Jozef-3B
   (K) 13.30 speurtocht Jozef-3C
   (P) 17.00- hr. Bansidhar
 7:(P) 9.30 pastor C. Biesjot  11:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
 zaterdag  10  8:(P) 12.00- reunie A.Bel  12
 zondag  11:(K) 9.45 pater J. Miltenburg
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 9:(K) 9.45 mevr. C. Smits
                pater A. Heeren
                  & H.Hartkoor

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 13:(K) 9.45 H.Vormselviering
                Vicaris mgr.Verbakel,
                pastor C.Biesjot, pr.,
                pastor L. Meijer
                 & Gelegenheidskoor

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  12:(P) 19.30 kerkbestuur  10:(P) 19.30 kerkbestuur  14:(P) 19.30 kerkbestuur
     (P) 21.30 Vriendenstichting
 dinsdag  13:(K/P) 19.30 HHKoor  11:(K/P) 19.30 HHKoor  15:(P) 8.30-14.00 wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  14:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
     (P) 19.30 VVV-Boston
    (A) 20.00 pastoraatsgroep
 12:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak  16
 donderdag  15:(P) 20.00 Gebedsgroep Silvio  13: HEMELVAARTSDAG
     (K) 9.45 pastor C. Biesjot
                 pater J. Miltenburg
                 pater A. Heeren
                 & H.Hartkoor
     (P) 20.00 Gebedsgroep Silvio
 17:(P) 20.00 Gebedsgroep Silvio
 vrijdag  16:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
      (20.00) Eng.parochie
 14:(P) 9.30 pastor C. Biesjot  18:(K/P) HEILIG HARTFEEST
           19.00 pastor C. Biesjot
                    pastor L. Meijer
                    & H.Hartkoor
           20.00 vrijwilligersfeest
 zaterdag  17:(P) 10.00- kledingsactie SAM  15  19
 zondag  18:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  met samenzang

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 16:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P/K) 16.30 Vormselgroep
 20:(K) 9.45 pastor C. Biesjot
                  pastoor R. Kuypers
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P) 19.30 redactie Gorzenklok
 maandag  19:(K)14.00 uitvaart mv.Vincent  17  21
 dinsdag  20:(P) 8.30-14.00 wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 18:(P) 8.30-14.00 wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 22:Speurtocht OSG Schiedam
                - (K) 11.30 klas 3a
                - (K) 12.30 klas 3b
      (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  21:(K/P/A) Monumentenwacht
     (P) 12.00-17.00 Zonnebloem
          Lentemiddag 13.30
     (K/P) opbouw rommelmarkt
 19:(P) 19.30 Zonnebloem  23
 donderdag  22:(K/P/A) Monumentenwacht
     (K/P) opbouw rommelmarkt
     (P) 20.00 Gebedsgroep Silvio
 20:(P) 20.00 Gebedsgroep Silvio  24:(K) 8.30-11 Jozefschool 9.30
     (P) 20.00 Gebedsgroep Silvio
 vrijdag  23:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
     (K/P) opbouw rommelmarkt
 21:(P) 9.30 pastor C. Biesjot  25:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
 zaterdag  24:(K/P) 10-15 Rommelmarkt  22  26:(K) 19.00- feest Lansbergen
 zondag  25:(K) 9.45 diaken J. Collignon
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie: 1eHC
     (K!) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P) 19.30 redactie Gorzenklok
 23:(K) PINKSTEREN
           9.45 pastor C. Biesjot
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 27:(K) 9.45 diaken J. Collignon
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH en
              infobijeenkomst cluster
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P) 19.30 redactie Gorzenklok
 maandag  26:(P) 9.00 niet/vouwploeg  24: TWEEDE PINKSTERDAG
      geen viering
 28:(P) 9.00 niet/vouwploeg
     (P) 19.00 vooroverleg
     (A) 20.00 pmr´s-overleg
 dinsdag  27: (P) 11.00 monumentenwacht
      (K/P) 19.30 HHKoor
 25:(P) 17.00-22.00 Cokke/Mary
     (K/P) 19.30 HHKoor
 29:(P) 8.30 overleg souterrain
      (A) 20.00 past.beleidsplan
 woensdag  28  26  30:(A) 20.00 clusteroverleg
 donderdag  29:(K) 9.00 speurtocht Jozef-7B
     (K) 10.30 speurtocht Jozef-7C
     (K) 13.30 speurtocht Jozef-7A
     (P) 20.00 Gebedsgroep Silvio
 27:(P)20.00 Gebedsgroep Silvio
 vrijdag  30:(P) 9.30 pastor C. Biesjot  28:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
                 pastoor H. Spruyt
 zaterdag    29: 11.00-20 fam-reünie Kaper
 zondag    30:(K) 9.45 pater J. Miltenburg
                  met samenzang
    (P) 10.30 koffiedrinken HH
   
 (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
    (P) 19.30 redactie Gorzenklok
 maandag  31:(P) 9.00 niet/vouwploeg
     (P) 19.00 pastorale school
     (A) 20.00 Vriendenstichting
 dinsdag    


2010/1  JANUARI  FEBRUARI  MAART
       
 vrijdag  1:(P) 12.00-18.00 Franken    
 zaterdag  2    
 zondag  3:(K) 9.45 pater A. Heeren 
                & Cantorij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
   
 maandag  4  1:(P) 9.00 niet/vouwploeg  1:(P) 9.00 niet/vouw-ploeg
 dinsdag  5:(K/P) 19.30 HHKoor  2:(K/P) 19.30 HHKoor  2:(K/P/A) 14.00 bezoek bisdom
    (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  6:(P) 19.30 pastoraatsgroep  3:(P) 19.30 pastoraatsgroep  3:(P) 19.30 pastoraatsgroep
 donderdag  7  4  4:(P) 19.30 gebedsgroep Silvio
 vrijdag  8  5  5:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
 zaterdag  9  6:(K/P/A) 15.30 bezoek bisdom   6
 zondag  10:(K) 9.45 pastor L. Meijer
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (K) 12.15 opruimen versiering
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 7:(K) 9.45 pastor C. Biesjot
                & Gelegenheidskoor

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 7:(K) 9.45 pater A. Heeren
                 & Cantorij

    (P) 10.30 koffiedrinken HH
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  11:(P) 19.30 kerkbestuur  8:(P) 19.30 kerkbestuur  8:(K) 18.30 Kinderkoor, rep.1
    (P) 19.30 kerkbestuur
 dinsdag  12:(K/P) 19.30 HHKoor  9:(P) 9.00-13.00 pastoresberaad
   (K/P) 19.30 HHKoor
 9:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  13:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak  10:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
     (P) 13.00 bezoekgroep
 10:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
     (K)20.00 Gelegenh.koor, rep.1
 donderdag  14  11  11:(K!!) 19.30 gebedsgr. Silvio
     (P) 20.00 clustervergadering-3
 vrijdag  15  12  12:(P) 19.00 pastor C. Biesjot
 
    (P) 20.00 lezing over H.Hart
 zaterdag  16  13  13
 zondag  17:(K) 9.45 pastoor Van Well
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
  
   (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 14:(K) 9.45 pater A. Heeren
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 14:(K) 9.45 pastoor Van Well
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  18  15:(P) 19.00 Vormselgroep
     (A) 20.00 Stichting/kelder
 15:(P) 19.30 Zonnebloem
      (K) 19.30 gebedsgr. Silvio
 dinsdag  19:(K/P) 19.30 HHKoor  16:(P) 8.30-14.00 wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 16:(P) 8.30-14.00 wijklunch
     (K) 18.30 Kinderkoor, rep.2
     (K/P) 19.30 HHKoor
     (P) 19.30 Zonnebloem
 woensdag  20  17:(P) 9.00 controle gebouwen
     (K) 19.00 Aswoensdag:
                   geen viering
 17
 donderdag  21  18:(K/P/A) bezoek bisdom  18:(P) 19.30 gebedsgroep Silvio
     (K)20.00 Gelegenh.koor, rep.2
 vrijdag  22  19:(P) 9.30 pastor C. Biesjot  19:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
 zaterdag  23  20  20
 zondag  24:(K) 9.45 pastoor C. Duynstee
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 21:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 21:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  pastoor A. van Well
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (K) 14.30 doop W. Buckens
     (P) 17.00-Vastenmaaltijd ?OV
 maandag  25:(P) 19.00-22.00 Zonnebloem  22  22:(K)20.00 Gelegenh.koor, rep.3
 dinsdag  26:(K/P) 19.30 HHKoor  23:(K/P) 19.30 HHKoor  23:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  27  24  24:(K) 18.30 Kinderkoor, rep.3
         + Gelegenheidskoor, rep.4
     (P) 20.00 VVE-Nereus (40p.)
 donderdag  28  25:(P) 19.30 gebedsgroep Silvio  25:(P) 15.30 palmpaasstokken
     (P) 19.30 gebedsgroep Silvio
 vrijdag  29  26:(P) 9.30 pastor C. Biesjot  26:(P) 9.30 pastor C. Biesjot
    
(P) 20.00 filmavond
 zaterdag  30  27  27
 zondag  31:(K) 9.45 pater Miltenburg
                 & (luisterviering)
    (P) 10.30 koffiedrinken HH
   
 (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
    (K) 17.00 Vertelviering
                  pastor L. Meijer
    (P) 19.30 redactie Gorzenklok
 28:(K) 9.45 pastoor Van Well
                & H.Hartkoor
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
  
 (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
   (K) 17.00 Vertelviering O.V.
                 pastor L. Meijer
   (P) 19.30 gezinsvieringengroep
   (P) 19.30 redactie Gorzenklok
 28: PALMPASEN
     (K) 9.45 pastor L. Meijer
                 & gospel-Geleg.koor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (K) 13.00 Provider-Speurtocht
                   in de kerk
     (P) 16.30 Vormselgroep
     (P) 19.30 redactie Gorzenklok
 maandag      29:(P) 9.00 niet/vouwploeg
 dinsdag      30:(K/P) 18.30 Eric Habets
              19.30 HHKoor
 woensdag      31:(K) 10.30 Willibrordusschool


2009/4  OKTOBER  NOVEMBER  DECEMBER
       
 maandag      
 dinsdag      1
 woensdag      2:(P) 19.30 Eng.Parochie
 donderdag  1    3:(P) 8.00-12.00 KVO
   (K) 10.30 Uitvaart A. de Booij
 vrijdag  2    4
 zaterdag  3:(P-avond) Hans Ronteltap    5
 zondag  4:(K) 9.45 pastoor Groenewegen 
                & Cantorij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
   (K) 14.00-16 Dierendag-viering
                   diaken R. Dits
                   & kinderkoor
 1:(K) 9.45 pastoor Groenewegen
                & Cantorij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 6:(K) 9.45 pater Miltenburg
               & Cantorij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  5  2:(K) 19.00 mevr. C. Smits
                  & Cantorij 
   
(P) 19.30 Zonnebloem
 7:(P) 19.30 Gezinsvieringengroep
 dinsdag  6:(P) 9.00-13.00 pastoresberaad
    (K/P) 19.30 HHKoor
 3:(K/P) 19.30 HHKoor  8:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  7:(P/K) opbouwen rommelmarkt
    (A) 20.00 pastoraatsgroep
 4:(P) 19.30 lezing-4 Rosier
    (A) 20.00 pastoraatsgroep
 9:(P) 9.00-13.00 pastoresberaad
    (K) 20.00 Gelegenheidskoor
 donderdag  8:(P/K) opbouwen rommelmarkt  5:(P) 8.00 V.Berkel  10:(K) 18.30 Kinderkoor
      (A) 20.00 cluster-bglgroep-1
            in kerk St.Jan/Visitatie
 vrijdag  9:(P/K) opbouwen rommelmarkt  6:(P) 19.00 fam. Hekman  11
 zaterdag  10:(P/K) 10.00-15 rommelmarkt  7   12:(K) oefenen Eng.Parochie
 zondag  11:(K) 9.45 pastor L. Meijer
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 8:(K) 9.45 pater A. Heeren
                  & H.Hartkoor

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 13:(K) 9.45 pastor L. Meijer
                 & H.Hartkoor

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie:
                   Nativity play
     (K) 13.00 KERKVERSIEREN
 maandag  12  9:(K) 9.00- orgelstemmer Slooff  14:(K)13.30-15.00 Willibr.school
     (K) 18.30 Kinderkoor
     (K) 20.00 Gelegenheidskoor
 dinsdag  13:(K/P) 19.30 HHKoor  10:(K/P) 19.30 HHKoor  15:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  14:(P) 19.30 lezing-1 Rosier  11  16:(K)14.30 Bernard.school 16.00
 donderdag  15:(P) 8.00-12.00 KVO
     (A) 20.00 clusteroverleg-5 in
              Jacobuskerk in Kethel
 12:(P) 8.00-12.00 KVO  17:(P) 8.00-16.00 KVO
     (K)13.00 Willibr.: klaarzetten
          18.00-20.00 Willibr.school
     (K) 20.00 Gelegenheidskoor
 vrijdag  16  13  18:(K)8.30-11.00 Jozefschool 9.30
     (P) 8.00-18.00 Zonnebloem
 zaterdag  17  14  19
 zondag  18:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  met samenzang

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 15:(K) 9.45 mevr. C. Smits
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 20:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (A) 15.00 Gelegenheidskoor in
                   NPB-kerk, Westvest
     (A/K) 17.00- Lichtjestocht
 maandag  19:(P) 19.30 kerkbestuur  16:(P) 19.30 kerkbestuur  21:(P) 19.30 kerkbestuur
 dinsdag  20:(P) 8.30-14.00 wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 17:(K/P) 19.30 HHKoor  22:(K/P) 18.30 Kinderkoor +
                      Gelegenheidskoor
              19.30 HHKoor
 woensdag  21:(P) 19.30 lezing-2 Rosier  18  23
 donderdag  22  19  24:(K) 18.30 GEZINSVIERING
                   pastor L. Meijer
                  & Gelegenheidskoor

     (K) 20.00 NACHTMIS
                  pastoor J. de Lange
                  & H.Hartkoor
 vrijdag  23  20  25:(K) 9.45 pater K. de Rooij
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
    
(K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 zaterdag  24  21  26: GEEN VIERING
 zondag  25:(K) 9.45 pastoor Van Well
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 22:(K) 9.45 pater A. Heeren
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P) 13.00 vergadering EP-HH
 27:(K) 9.45 mevr. C. Smits
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  26:(P) 19.30 Eng.Parochie
     (P) 20.00 Vergadering cluster
 23:(P)9.00 knutsel.Zonnebloem
     (A) 20.00 clusteroverleg-6 in
                  Singelparochie
 28
 dinsdag  27:(K/P) 19.30 HHKoor  24:(K/P) 19.30 HHKoor  29:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  28:(P) 19.30 lezing-3 Rosier  25  30
 donderdag  29:(P) 19.00 gem.Schiedam  26  31
 vrijdag  30:(P) 16.00 Cokke,Coert,Henry
     (P) 20.00 filmavond
 27:(A)16.30 Vriendenstichting:
 jaarvergadering: in KetelFactory
 zaterdag  31  28
 zondag    29:(K) 9.45 pater Miltenburg
                 & Messengers
    (P) 10.30 koffiedrinken HH
   
 (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  30:(P-1e) 19.30 Eng.Parochie
     (P-1e) 19.30 grp.lichtjestocht
     (P) 20.00 cluster-pmr-overleg
 dinsdag    



(JULI-SEPT 2009 MOET NOG WORDEN AANGEVULD; LAATSTE VERSIE IS WEGENS COMPUTERPROBLEMEN NIET MEER BESCHIKBAAR...)

2009/3  JULI  AUGUSTUS  SEPTEMBER
       
 maandag      
 dinsdag      1:(P) 20.00 clusteroverleg-4
    (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  1    2
 donderdag  2:(K)8.30-11.00 Jozefschool 9.30    3
 vrijdag  3  4
 zaterdag  4  1  5
 zondag  5:(K) 9.45 pater Heeren
                 & Cantorij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 2:(K) 9.45 pater Groenewegen
                  met samenzang
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 6:(K) 9.45 pater Miltenburg
                  & Cantorij
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-15.00 Eng.Parochie
                           BBQ (?)
 maandag  6  3
 7
 dinsdag  7  4  8:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  8:(K) 19.00- Blokfluitavond  5  9:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
 donderdag  9  6  10
 vrijdag  10  7  11
 zaterdag  11  8   12
 zondag  12:(K) 9.45 mevr. Corry Smits
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 9:(K) 9.45 pater Heeren
                met CD´s

    (P) 10.30 koffiedrinken HH
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 13:(K) 9.45 pastor L. Meijer
                 & H.Hartkoor

    (P) 10.30 koffiedrinken HH
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  13:(P) 19.30 kerkbestuur  10  14
 dinsdag  14  11  15:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  15  12  16
 donderdag  16  13  17
 vrijdag  17  14  18
 zaterdag  18  15  19:(P)9.00-18.00 Bridge Leede
 zondag  19:(K) 9.45 pater Groenewegen
                  met samenzang

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 16:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 20:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  20  17  21:(P) 19.30 kerkbestuur
 dinsdag  21  18  22:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  22:(P) 20.00 pastoraatsgroep  19:(P) 19.30- VVE Liesbeth D.
      (P) 20.00 pastoraatsgroep
 23
 donderdag  23  20  24
 vrijdag  24  21:(P)17.00-22.00 Reumaver.  25
 zaterdag  25  22  26
 zondag  26:(K) 9.45 diaken Collignon
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 23:(K) 9.45 pater Groenewegen
             met Gelengeheidskoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 27:(K) 9.45 pastoor W. Froger
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  27  24  28
 dinsdag  28  25:(K/P) 19.30 HHKoor  29:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  29  26  30
 donderdag  30  27
 vrijdag  31  28
 zaterdag    29
 zondag    30:(K) 9.45 pater Miltenburg
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
    
(K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag    31
 dinsdag    



2009/2  APRIL  MEI  JUNI
       
 maandag      1
 dinsdag      2:(P) 9.00-13.00 pastoresberaad
    (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  1:(P) 20.00 pastoraatsgroep
    (K) 19.30 ophangen microfoons
   3
 donderdag  2:(P) 15.30-17.00 Palmpaas-
               stokken maken
    (P) 19.30 VVH-Atlanta
    (Nolenslaan) clusteroverleg-1
   4
 vrijdag  3:(K) 19.30 Gelegenheidskoor  1  5:(K) 13.20 gr.3 Willibr.school
    (K) 14.25 gr.4 Willibr.school
 zaterdag  4  2  6
 zondag  5: PALMPASEN/Gezinsviering
   (K) 9.45 pastoor W. Froger,
               pastor L. Meijer
                 & Gelegenheidskoor
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 3:(K) 9.45 pater Miltenburg
                & Cantorij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 7:(K) 9.45 pater Miltenburg
                  H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  6:(K) 8.45 Speurtocht Jozef-7A
    (K) 10.30 Speurtocht Jozef-7B
    (P) 20.00 redactie GK
 4:(P) 20.00 redactie GK
 8:(P) 20.00 redactie GK
 dinsdag  7:(K/P) 19.30 HHKoor  5:(K/P) 19.30 HHKoor  9:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  8:(P) 18.15 kinderbijeenkomst-4
                  1e H. Communie
 6  10:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
 donderdag  9:WITTE DONDERDAG
    (K) 8.30 St.Jozefschool 9.30
    (K) 11.00 Willibrordusschool
    (K) 19.00 pater Miltenburg
                 & H.Hartkoor
    (P) 19.30 VVH-Atlanta
 7:(P) 18.30 Communiekoor  11
 vrijdag  10:GOEDE VRIJDAG
    (K) 15.00 pastor L. Meijer
                 & Samenzang
    (K) 19.00 Eng.Parochie
 8  12
 zaterdag  11:PAASWAKE
    (K) 22.00 pater H.J. Lieberom
                 & H.Hartkoor
 9   13
 zondag  12:PASEN
     (K) 9.45 pater J.F. de Rooij
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 10:(K) 9.45 mevr. C. Smits
              & H.Hartkoor

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 14:(K) 9.45 mevr. C. Smits
                 & H.Hartkoor

    (P) 10.30 koffiedrinken HH
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  13: Tweede Paasdag geen viering  11:(P) 19.30 pastoraatsgroep  15: speurtochten groepen 3a, 3b
       en 3c van St.Jozefschool
     (P) 19.30 kerkbestuur
     (APP-kerk) clusteroverleg-3
 dinsdag  14:(P) 8.30-12.00 BGS-muziek
     (K/P) 19.30 HHKoor-alg.verg.
 12:(K/P) 19.30 HHKoor
     (P) 19.15 Eng. Parochie
 16:(P) 9.00-11.00 onderh.geisers
      (K/P) 19.30 HHKoor
      (P) 19.30 Eng.parochie
 woensdag  15:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
     (P) 12.00-17.00 zaal De Wolf
     (K) opbouw rommelmarkt
 13  17:(P) 9.00-14.00
            Pastoresberaad & lunch
 donderdag  16:(K+P) opbouw rommelmarkt  14:(P) 18.30 Communiekoor
   (A: Lucaskerk) clusteroverleg-2
 18
 vrijdag  17:(K+P) opbouw rommelmarkt  15  19:(K) 19.00 H.Hart-viering
                  pastor L. Meijer
                  met H.Hartkoor
   
  (P) 20.00 vrijwilligersfeest
 zaterdag  18:(K+P) 10.00-15.00 (tot 18.00)
     Jubileum-Rommelmarkt-nr.25
  => (K-zijingang) 10.00-13.00
       kledingactie Mensen in Nood
 16:(K) 11.00 repetitie 1e Comm.  20: 16.00-01.00 fam. Blom
 zondag  19:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  met samenzang

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 17:(K) 9.45 (1e H.Communie)
                  pastoor R. Kuypers,
                  pastor L. Meijer
                  met Communiekoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 21:(K) 9.45 GEZINSVIERING
                  pastoor R.Kuypers
                  pastor L. Meijer
                  met kinderkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  20:(P) 17.30 kerkbestuur
     (P) 19.30 Openb. vergadering
 18:(P) 19.30 kerkbestuur  22:(P) 19.30 kerkbestuur
 dinsdag  21:(P) 9.00-14.00 Wijklunch
    (P) 16.00 jury rotonde HHKerk
     (K/P) 19.30 HHKoor
 19:(P) 9.00-14.00 Wijklunch
      (K) 14.00 Willibrordus-gr.7
      (K/P) 19.30 HHKoor
 23:(P) 9.00-14.00 Wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  22:(P) 12.00-17.00 Lentemiddag
                   Zonnebloem
     (P) 18.15 kinderbijeenkomst-5
                  1e H. Communie
     (P) 20.00 pastoraatsgroep
 20:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak  24
 donderdag  23:(P) 8:00-12:00 KVO  21: HEMELVAART
      (geen viering)
 25
 vrijdag  24  22  26
 zaterdag  25:(P) 10.00-13.00 kledingactie
  (K/P) 16.00-17.00 Eng.Parochie
 23  27
 zondag  26:(K) 9.45 pastoor A. van Well
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (K) 17.00 Vertelviering
                   pastor L. Meijer
 24:(K) 9.45 pastor L. Meijer
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (K) 17.00 Vertelviering
                   pastor L. Meijer
 28:(K) 9.45 pastor L. Meijer
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  27  25  29:(P) 20.00 pastoraatsgroep
 dinsdag  28:(P) 19.30-22.00 VVH-Boston
     (K/P) 19.30 HHKoor
 26:(K/P) 19.30 HHKoor
      (P) 19.30 Zonnebloem
 30:(P) 9.00-14.00 Wijklunch
 Koor is t/m 24 aug op vakantie
 woensdag  29  27
 donderdag  30  28:(P) 8:00-12:00 KVO
 vrijdag    29:(K) 19.30 Wake mevr.Broeren
 zaterdag    30:(K) 11.30 uitvaart mv.Broeren
 zondag    31: PINKSTEREN
     (K) 9.45 pater Heeren
                  & The Messengers
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
    
(K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag    
 dinsdag    


2009/1  JANUARI  FEBRUARI  MAART
       
 maandag      
 dinsdag      
 woensdag      
 donderdag  1:(P) 12.00-18.00 Franken    
 vrijdag  2    
 zaterdag  3    
 zondag  4:(K) 9.45 pater Miltenburg 
                & Cantorij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 1:(K) 9.45 pastor L. Meijer
                & Cantorij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 1:(K) 9.45 pater H. Lieberom
            A.Heeren & Cantorij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  5:(P) 19.30 pastoraatsgroep  2:(P) 20.00 redactie GK
    (P) 19.00 Zonnebloem
    (A) 20.00 Vriendenstichting
 2:(P) 20.00 redactie GK
 dinsdag  6:(K/P) 19.30 HHKoor  3:(K/P) 19.30 HHKoor  3:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  7:(P) Pastoresberaad & lunch
    (P) 19.30 pastoraatsgroep
 4:(P) 20.00 pastoraatsgroep  4:(P) 18.15 kinderbijeenkomst-1
                 1e H. Communie
 donderdag  8  5:(P) 20.00 koorbestuur  5
 vrijdag  9  6:(K) 14.00 filmopnames JMPR  6
 zaterdag  10  7   7
 zondag  11:(K) 9.45 diaken J. Collignon
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (K) 12.15 opruimen versiering
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P) 14.00 repetitie Intorno
 8:(K) 9.45 pater H. Lieberom
            A.Heeren & H.Hartkoor

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 8:(K) 9.45 mevr. C. Smits
                 & H.Hartkoor

    (P) 10.30 koffiedrinken HH
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
    (K) 13.00 doopje door L.Meijer
    (P) 13.00 kerkbestuur+Eng.Par.
 maandag  12:(P) 20.00 redactie GK  9:(P) 20.00 koorbestuur  9:(P) 19.00 Jongerenbegeleiders
 dinsdag  13:(K/P) 19.30 HHKoor  10:(K/P) 19.30 HHKoor  10:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  14:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
     (K) 18.30 Engelse parochie:
                   repetitie vormsel
 11:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak  11:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
   (P/K) 18.15 kinderbijeenkomst-2
                  1e H. Communie
  (P) 19.00-21.00 gemeente S´dam
  (P-1e verd.) 19.30 Eng.Parochie
  (P-hoek) 19.45 pastoraatsgroep
 donderdag  15:(K) 8.00 reinigen altaarvloer  12:(P) 12.00-16.00 Van Beurden  12
 vrijdag  16:(K) 8.00 reinigen altaarvloer  13  13
 zaterdag  17:(K) 19.00 Eng.Parochie:
           vormselviering

     (P) 18.00-23.00 Eng.Parochie
 14:(P) 14.00-18.00 gebedsdienst
    (K+P) 14.00 Bijeenkomst met
    jongerenbegeleiders Lucaskerk
 14
 zondag  18:(K) 10.30 pastoor R. Kuypers
                  & H.Hartkoor

     (P) GEEN KOFFIEDRINKEN
     (P) aansluitend fam. De Leede
 15:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 15:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (K) 15.00 Ster van toren
 maandag  19:(P) 19.30 kerkbestuur  16:(K)10.30 uitvaart A.Osterholt
     (P) 19.30 kerkbestuur
 16:(P+K) 16.30 Visitatie bisdom
     (P) 19.00 kerkbestuur
     (P-1e) 19.00 pastoresgesprek
     (P) 20.00 Visitatievergadering
 dinsdag  20:(K/P) 19.30 HHKoor  17:(P) 9.00-14.00 Wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 17:(P) 9.00-14.00 Wijklunch
     (P-1e) Pastoresberaad & lunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  21:(P) 8.00 bezoek wijkmanager  18:(P) 19.45 pastoraatsgroep  18
 donderdag  22  19  19
 vrijdag  23  20  20:(K) 19.30 Gelegenheidskoor
 zaterdag  24  21  21
 zondag  25:(K) 9.45 pastoor W. Froger
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (K) 17.00 Vertelviering
                   pastor L. Meijer
 22:(K) 9.45 pastoor Van Well
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (K) 17.00 Vertelviering
                   pastor L. Meijer
 22:(K) 9.45 pastoor W. Froger
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (K) 17.00 Vertelviering
                   pastor L. Meijer
     (P) 17.30 Vastenmaaltijd?!
 maandag  26:(P) 14.00 Bezoekgroep
     (P) 19.30 Ouderavond
                   1e H. Communie
 23  23
 dinsdag  27:(K/P) 19.30 HHKoor  24:(K/P) 19.30 HHKoor  24:(P) 9.00-14.00 Wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  28:(K) 11.15 uitvaart J. Feelders  25:(K) 19.00 Aswoensdag
                   met samenzang.
                   pastor L. Meijer
 25:(P) 18.15 kinderbijeenkomst-3
                  1e H. Communie
 donderdag  29:(P) 8:00-12:00 KVO  26:(P) 8:00-12:00 KVO  26:(P) 8:00-12:00 KVO
     (K) 19.30 Gelegenheidskoor??
 vrijdag  30:(P) 15:00 Riso  27  27:(K) 19.30 Gelegenheidskoor
 zaterdag  31  28  28:(K) 16.00 Oefenen Jan &Henry
 zondag      29:(K) 9.45 pastor L. Meijer
                  & Cantorij
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (K) 17.00 Vertelviering
                   pastor L. Meijer
     (K) 16.30 Oefenen Jan &Henry
 maandag      30:(P) 19.00 Zonnebloem
 dinsdag      31:(K/P) 19.30 HHKoor


<=terug