Home Algemeen Agenda Gorzenklok Web-kapel Geschiedenis Kerkgebouw Vr.Stichting


    HISTORIE-1 RESERVERINGEN (okt.2006 t/m dec.2008)   <=terug 


          Uitleg over gebruikte codes:
          (K) = kerk,
          (P) = grote zalen in de pastorie op de begane grond,
          (A) = andere delen van de kerk, pastorie of (k)elders.


   PLANBORDGEGEVENS VAN 1 OKTOBER 2006 T/M 31 DECEMBER 2008

2008/4  OKTOBER NOVEMBER DECEMBER
       
 maandag      1:(P) 19.30 pastoraatsgroep
    (P) 20.00 redactie GK
 dinsdag      2:(K/A) na16.00 visitatie 2008re
    (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  1:(P) 13.00-16.30 bridge    3:(P) 19.00 lezing-3b F. Rosier
    (A) 20.00-22.00: in St.Jan:
        Clustergesprek bisdom
 donderdag  2    4:(P) 8.00-12.00 KVO
 vrijdag  3    5
 zaterdag  4:(P) 19.30-22.00 Eng.parochie  1:(K+P) 10.00-15.00
              rommelmarkt
 6:(K) stoelen ophalen Brussel?
 zondag  5:(K) 9.45 pater J. de Rooij 
                & Don Bosco koor
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 2:(K) 9.45 pastoor W. Froger
                & Cantorij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
   (K) 14.00-17.00 Muziek-
                 luistermiddag
 7:(K) 9.45 pater A. Heeren
                & Cantorij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  6:(P) 20.00 redactie GK
    (P) 19.30-22.00 Zonnebloem
 3:(P) 20.00 redactie GK  8
 dinsdag  7:(K/P) 19.30 HHKoor  4:(K/P) 19.30 HHKoor  9:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  8:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
    (P) 19.00- lezing-1a F. Rosier
    (P-1e) 19.30 Eng.parochie
 5  10:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
     (P) 13.00-16.30 bridge
     (P-1e) 14.00 bezoekgroep
     (P-1e) ± 16.00 gezinsgroep 
     (P) 19.00 lezing-4b F. Rosier
     (K) 19.30 Gelegenheidskoor1
 donderdag  9  6:(A) 20.00-22.00:
         Clustergesprek bisdom
 11:(K) 19.30 Gelegenheidskoor2
 vrijdag  10:(P) 18.00- dhr. De Maat  7  12:(K) kerstbomen
 zaterdag  11:(K) 13.00- Lectorentraining  8   13
 zondag  12:(K) 9.45 GEZINSVIERING
                  pastor L. Meijer
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 9:(K) 9.45 mevr. C. Smits
                & H.Hartkoor

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 14:(K) 9.45 mevr. C. Smits
                  & H.Hartkoor

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (K) 12.30-13.00 doopviering
     (K) vanaf 13.00 kerk versieren
 maandag  13:(P) 19.30 pastoraatsgroep  10:(P) 13.00-22.00 Zonnebloem  15:(P) 19.30 kerkbestuur
 dinsdag  14:(K/P) 19.30 HHKoor  11:(P) 9.00-12: Gezond in Zuid,
                 spelletjestournooi
     (K/P) 19.30 HHKoor
 16:(K/P) 19.30 HHKoor
      (K) 13.15-14.30 oefenen
               Willibrordusschool
 woensdag  15:(P) 13.00-16.30 bridge
     (P) 19.00- lezing-2a F. Rosier
 12:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
     (P) 13.00-16.30 bridge
     (P) 20.00 pastoraatsgroep
 17:(P) 10.00 Onderhoud boilers
     (K) 15.45-18.00 Bernardus
                (viering 16.30-17.30)
     (P) 19.00 Lezing Rosier
     (K) 19.30 Gelegenheidskoor3
 donderdag  16:(P) 11.00-17:Zonnebloem  13  18:(P) 8.00-17.00 KVO-kerst
     (K) 13.00 klaarzetten Willibr.
     (A) 15.00 Middelburg-erfgoed
     (K) 18.15-20.00 Willibrordus
                (viering 18.30-19.30)
 vrijdag  17:(P) 12.00-17:Gezond in Zuid  14  19:(K) 8.30-11.00 Jozefschool
                 (viering 9.30-10.30)
     (P) 9.00-18.00 Zonnebloem
     (K) 19.30 Gelegenheidskoor4
 zaterdag  18  15  20:(K) 13.30-16.00 Kerstconcert
           Jeugd Rijnmondband,
           aanvang 14.00 uur
 zondag  19:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  met samenzang

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 16:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 21:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (A) 14.45-16.30 NPB-kerk:
                Gelegenheidskoor
   (A/K) 17.00 Kerstlichtjestocht
 maandag  20:(P) 19.30 kerkbestuur  17:(P) 17.30 kerkbestuur
     (P) 19.30 Openb.Vergadering
 22
 dinsdag  21:(P) 9.00-14.00 Wijklunch
     (K) 9.00-16 Slooff-kerkorgel
     (K/P) 19.30 HHKoor
 18:(P) 9.00-14.00 Wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 23:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  22:(P) 19.00- lezing-3a F. Rosier  19:(P) 19.00 lezing-1b F. Rosier  24: (K) KERSTNACHT
      18.30 Gezinskerstviering
               pastor L. Meijer
               & Gelegenheidskoor
      22.00 Nachtmis
               pater H.Lieberom
               & H.Hartkoor
     (P) 23.30-1.00 Eng.Parochie
 donderdag  23:(P) 8.00-12.00 KVO  20:(P) 8.00-12.00 KVO  25:(K) 9.45 pater K. de Rooij
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
 vrijdag  24  21  26: (K/P) 2e KERSTDAG:
      geen vieringen
 zaterdag  25  22  27
 zondag  26:(K) 9.45 pater A. Heeren
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 23:(K) 9.45 pater A. Heeren
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 28:(K) 9.45 pastoor W. Froger
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  27:(K) 11.30 Uitvaart mv.Burger  24(P) 19.30-22.00 Zonnebloem  29
 dinsdag  28:(K/P) 19.30 HHKoor  25:(K/P) 19.30 HHKoor  30:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  29:(P) 10.00-12 Gezond in Zuid
     (P) 13.00-16.30 bridge
     (P) 19.00- lezing-4a F. Rosier
 26:(P) 13.00-16.30 bridge
      (P) 19.00 lezing-2b F. Rosier
 31
 donderdag  30: opbouw rommelmarkt  27:(P) 12.00-17 Gezond in Zuid
     meditatiemiddag VERVALT
 
 vrijdag  31: opbouw rommelmarkt  28  
 zaterdag    29:(K) stoelen ophalen Brussel?  
 zondag    30:(K) 9.45 pastor L. Meijer
                 & gastkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
    
 (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag      
 dinsdag      


2008/3  JULI AUGUSTUS SEPTEMBER
       
 maandag      1:(P) 20.00 redactie GK
 dinsdag  1    2:(K/P) 19.30 HHKoor
   (P-1e) 19.30 Council Meeting
   (A) 20.00 Vriendenstichting
 woensdag  2    3:(P) 13.00-16.30 bridge
 donderdag  3    4
 vrijdag  4  1  5
 zaterdag  5  2  6
 zondag  6:(K) 9.45 pastoor A. de Lange
                met samenzang
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 3:(K) 9.45 pastor L. Meijer
                met CD´s
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 7:(K) 9.45 pater H. Lieberom
                & Cantorij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-15.00 EP-BBQ
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  7:(K) St. Jozefschool:
            9.00 Speurtocht gr. 3A
          10.30 Speurtocht gr. 3B
 4:(P) 20.00 redactie GK  8
 dinsdag  8  5  9:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  9:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
   (P) 19.30 pastoraatsgroep
 6  10(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
 donderdag  10:(K) 8.30-11.00 Jozefschool  7  11
 vrijdag  11  8  12
 zaterdag  12  9   13:(K) 10.00-16.00 uur:
           Open Monumentendag
 zondag  13:(K) 9.45 pastor L. Meijer
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 10:(K) 9.45 pater A. Heeren
                  met samenzang

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 14:(K) 9.45 mevr. C. Smits
                  & H.Hartkoor

     (P) 10.30 koffiedrinken met
          presentatie Stichting+KB
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (K) 12.30-16.00 uur:
          Open Momumentendag
 maandag  14:(K) St. Jozefschool:
            9.00 Speurtocht gr. 7A
          10.30 Speurtocht gr. 7B
     (K) 13.30 uitvaart V.Duijn, ov
     (P) 19.30 kerkbestuur
 11  15:(P) 19.30 kerkbestuur
 dinsdag  15  12  16:(P) Pastoresberaad
     (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  16:(P) 19.30 Jongerenwerkgroep  13(K) 9.00-12: kerkschoonmaak  17:(P) 13.00-16.30 bridge
 donderdag  17  14  18
 vrijdag  18  15  19
 zaterdag  19  16  20:(P) 9.00-18 bridge de Leede
 zondag  20:(K) 9.15 doop Ruchell George
     (K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  met samenzang

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 17:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 21:(K) 9.45 pastoor W. Froger
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  21  18  22
 dinsdag  22  19  23:(P) 9.00-14.00 Wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
     (A) 19.30 pastoraatsgroep
 woensdag  23  20  24
 donderdag  24:(P) 19.30 Jongerenwerkgroep  21  25:(P) 8.00-12.00 KVO
     (K) 8.30-11.00 Jozefschool
 vrijdag  25:(K) 15.00 pastoor R. Kuypers
           H.Hartkoor, huwelijk van 

           Fernando - De Koning Lee
 22  26
 zaterdag  26  23  27
 zondag  27:(K) doop Cher Verschuur
     (K) 9.45 pastoor A. van Well
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 24:(K) 9.45 pastoor A. van Well
                  met samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 28:(K) 9.45 pater H. Lieberom
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-15.00 EP-BBQ
 maandag  28  25  29:(A) 20.00 voorgesprek in
           Jacobuskerk over cluster
 dinsdag  29  26:(K/P) 19.30 HHKoor  30:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  30  27:(P) 19.30 pastoraatsgroep  
 donderdag  31  28  
 vrijdag    29  
 zaterdag    30  
 zondag    31:(K) 9.45 pastor L. Meijer
                 & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
    
 (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag      
 dinsdag      



2008/2  APRIL MEI JUNI
       
 maandag      
 dinsdag  1:(K/P) 19.30 HHKoor    
 woensdag  2:(P) 12.00-17 Zonnebloem
    (P) 19.30 pastoraatsgroep
   
 donderdag  3  1: Hemelvaart. Geen viering.   
 vrijdag  4:(P) 19.00-22.00 Eng.parochie  2  
 zaterdag  5  3:(P) 10.00-15.00 mevr.Jaspers  
 zondag  6:(K) 9.45 pastoor W. Froger
                & Cantorij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
   (P-1e verd) 2 catechesegrp.
 4:(K) 9.45 pastor L. Meijer
                & Cantorij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
   (P-1e verd) 2 catechesegrp.
 1:(K) 9.45 pater A. Heeren
                  & Cantorij

   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
   (P-1e verd) 2 catechesegrp.
   (K) 12.30-23.00 WUGH
   (P) 14.00-23.00 WUGH
 maandag  7:(P)  5:(P) 19.30 kerkbestuur  2:(P)
 dinsdag  8:(K/P) 19.30 HHKoor
   (K) 22.00 opbouw rommelm.
 6:(K/P) 19.30 HHKoor
    (P-kl.zaal) 20.00 VVH-Atlanta
 3:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  9:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
    (P) 13.00-16.30 bridge
    (K) 13.00 opbouw rommelm.
 7:(P) 19.30 pastoraatsgroep  4
 donderdag  10:(K+P) opbouw rommelmarkt  8  5
 vrijdag  11:(K+P) opbouw rommelmarkt  9  6:(K) 19.30 H.HARTFEEST
                  pastor L. Meijer
                  & H.Hartkoor
    
(P) 17.00-24.00 H.Hartfeest
 zaterdag  12:(K+P) ROMMELMARKT  10   7
 zondag  13:(K) 9.45 mevr. C. Smits &
                  H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 11:(K) 9.45 (PINKSTEREN)
                  pastoor W. Froger
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 8:(K) 9.45 diaken J. Collignon
                  & H.Hartkoor

   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  14:(P) 19.30 kerkbestuur  12:(P) 19.30-22.00 Eng.Paroch  9:(P) 19.30 kerkbestuur
 dinsdag  15:(P) 9.00-14.00 Wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 13:(P) 9.00-14.00 Wijklunch
     (P) 19.30 HHKoor
 10:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  16:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak  14:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak  11:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
 donderdag  17  15  12
 vrijdag  18  16  13
 zaterdag  19:(P) 16.00-20.00 Eng.Paroch  17  14
 zondag  20:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  & H.Hartkoor

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 18:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  & samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P-1e verd) 2 catechesegrp.
     (P) 14.00-17.00 zr.'s Kerkhof
 15:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  & samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P-1e verd) 2 catechesegrp.
 maandag  21  19  16:(P) 19.30 kerkbestuur
 dinsdag  22:(K/P) 19.30 HHKoor  20:(K/P) 19.30 HHKoor  17:(P) 9.00-14.00 Wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  23:(P) 13.00-16.30 bridge
     (P) 19.30 pastoraatsgroep
 21  18:(P) 19.30 pastoraatsgroep
 donderdag  24:(P) 8.00-12.00 KVO  22:(P) 8.00-12.00 KVO  19
 vrijdag  25:(P) 14.00-21.00 Karin  23  20:(K) 14.00 Speurtocht
           gr.7 Willibrordus
 zaterdag  26:(P) 10.00-13.00 kledingactie
         stichting Mensen in Nood
 24  21
 zondag  27:(K) 9.45 pater A. Heeren
                  mevr. C. Smits
                  & samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 25:(K) 9.45 pastoor A. van Well
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 22:(K) 9.45 pater A. Heeren
                  mevr. C. Smits
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  28:(P) 19.30 Zonnebloem  26  23:(P) 19.00 Zonnebloem
 dinsdag  29:(P) 9.30 Van Wijk
     (K/P) 19.30 HHKoor
 27:(P) Pastoresberaad
     (K/P) 19.30 HHKoor
 24
 woensdag  30  28:(P) 15.00-17.00 Bezoekgroep
     (K+P) 16.00 voorber.WUGH
     (P) 19.30 pastoraatsgroep
 25
 donderdag  29: (K+P) 16.00-24.00 WUGH  26
 vrijdag    30:(K) 18.30 H.HARTFEEST
                  pastor L. Meijer
                  & H.Hartkoor
     
(P) 17.00-24.00 H.Hartfeest
     (K+P) 16.00-24.00 WUGH
              m.u.v. 2 pastoriezalen
 27
 zaterdag    31:(K+P) 16.00-24.00 WUGH  28
 zondag      29:(K) 9.45 pastor L. Meijer &
                 gospelkoor Rejoice
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag      30
 dinsdag      



2008/1  JANUARI FEBRUARI MAART
       
 maandag      
 dinsdag  1:(P) 12.00-18.00 Fam. Franken    
 woensdag  2    
 donderdag  3     
 vrijdag  4  1  
 zaterdag  5  2  1
 zondag  6:(K) 9.45 pater A. Heeren
                & Cantorij

   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
  (K) 14.30 doop Phileine Jansen
 3:(K) 9.45 diaken Collignon &
          Rozenburgs Mannenkoor
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
   (P-1e verd) 2 catechesegrp.
 2:(K) 9.45 pastoor W. Froger
                & Cantorij

   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
   (P-1e verd) 2 catechesegrp.
 maandag  7:(P) 20.00 GK-redactie  4:(P) 20.00 GK-redactie  3:(K/P) 19.30 Gelegenheidskoor
    (P) 20.00 GK-redactie
 dinsdag  8:(K/P) 19.30 HHKoor  5:(P) zeil leggen: ´s middags?
    (K/P) 19.30 HHKoor
 4:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  9:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
    (P) 12.00-14: Printerinstallatie
 6:(K) 19.00 Aswoensdag
                  pastor L. Meijer
                  & samenzang
    (P) 20.00 pastoraatsgroep
 5:(K/P) 19.30 Gelegenheidskoor
 donderdag  10:(P) 9.30 vergadering Clubhs,
     Ouderenwerk, Fr.Haver, HH.
 7  6
 vrijdag  11:(K) 10.30 uitvaart Hermsen   8  7:(K) 10.00-11.00 Eng. Parochie
    (P) 9.30-13.30 Eng.Parochie
 zaterdag  12:(K) Grote kerkschoonmaak  9   8
 zondag  13:(K) 9.45 mevr. C. Smits &
                  H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 10:(K) 9.45 pater Miltenburg
                  & H.Hartkoor

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 9:(K) 9.45 pater Miltenburg
                  & H.Hartkoor

   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  14:(P) 19.30 kerkbestuur  11:(P) 19.30 kerkbestuur  10:(P) 18.30 kerkbestuur
     (P) 19.30 openbare vergadering
 dinsdag  15:(K/P) 19.30 HHKoor
     (P) 19.30 Zonnebloem
 12:(P) 19.30 HHKoor  11:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  16:(P) 13.00-16.30 bridge  13:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
      (P) 13.00-16.30 bridge
 12:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
     (P) 13.00-16.30 bridge
     (P-1e verd) 14.00 Bezoekgroep
     (P) 19.30 lezing L. Meijer
     (A) 19.30?/20.00? vergadering
     clusterparochies in Vlaardingen
 donderdag  17  14:(P) zeil leggen (´s middags?)  13:(K/P) 19.30 Gelegenheidskoor
 vrijdag  18  15  14:(P) 15.30 palmpaas knutselen
 zaterdag  19  16  15
 zondag  20:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                 & samenzang

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P-1e verd) 2 catechesegrp.
 17:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
                  & samenzang

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P-1e verd) 2 catechesegrp.
     (P) 20.00 koffiedrinken wake
 16:(K) 9.45 (Palmpasen)
                 pastoor R. Kuypers &
                 Gelegenheidskoor  

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P-1e verd) 2 catechesegrp.
 maandag  21  18  17:(P) 19.00-22.30 VVH???
 dinsdag  22:(K/P) 19.30 HHKoor  19:(P) 9.00-14.00 Wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 18:(P) 9.00-14.00 Wijklunch
      (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  23.(P) 15.00 Pastoraatsgroepen
          H.Hart-St.Jan en bisdom
 20:(P) 19.30 lezing De Jong
     (P-1e v.) 19.30 Zonnebloem
 19
 donderdag  24:(P) 8.00-12.00 KVO  21  20: Witte Donderdag
     (K) 8.30-11 Jozefschool 9.30
     (K) 13.00-15 Willibr. 13.30
     (K) 19.00 pater A. Heeren
                  & H.Hartkoor
 vrijdag  25  22  21: Goede Vrijdag
      (K) 15.00 pastor L. Meijer
                  & samenzang
      (K) 19.00 Engelse Parochie
 zaterdag  26:(P) 17.00- Eng.Parochie  23  22:(K) 22.00 Paaswake   pater H.
            Lieberom & H.Hartkoor
 zondag  27:(K) 9.45 pastoor W. Froger
                 & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 24:(K) 9.45 pater H. Lieberom
                  & H.Hartkoor
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 23:(K) 9.45 (PASEN)   pater K.
           De Rooij & H.Hartkoor

     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  28  25  24
 dinsdag  29:(K/P) 19.30 HHKoor  26:(K/P) 19.30 HHKoor  25
 woensdag  30:(P) 13.00-16.30 bridge  27:(P) 13.00-16.30 bridge
      (P) 19.30 pastoraatsgroep
 26:(P) 13.00-16.30 bridge
      (P) 19.00-23.00 VVH-Boston
 donderdag  31  28:(P) 8.00-12.00 KVO  27:(P) 8.00-12.00 KVO
 vrijdag    29  28
 zaterdag      29
 zondag      30:(K) 9.45 pater A. Heeren
                  & samenzang
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag      31
 dinsdag      



2007/4  OKTOBER NOVEMBER DECEMBER
       
 maandag  1:(A) 20.00 GK-redactie
    (P) 20.00 pastoraatsgroep
   
 dinsdag  2:(K/P) 19.30 HHKoor
    (P) 19.30 Zonnebloem
   
 woensdag  3:(P) 19.30 lezing-1 Rosier    
 donderdag  4  1   
 vrijdag  5  2: (K) 19.00 mevr. C. Smits   
 zaterdag  6  3  1
 zondag  7:(K) 9.45 pater K. de Rooij
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 4:(K) 9.45 pastoor A. van Well
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (P) 11.00 gezins-bijeenkomst
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 2:(K) 9.45 pater A. Heeren
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
   (P-1e verd) 2 catechesegrp.
 maandag  8:(P) 19.30 kerkbestuur  5:(P) 20.00 GK-redactie  3:(P) 20.00 GK-redactie
 dinsdag  9:(K/P) 19.30 HHKoor  6:(P) 9.00-17.00 Crea-Zonnebloem
    (K/P) 19.30 HHKoor
 4:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  10:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
      (P) 13.00-16.30 bridge
      (P) 19.30 lezing-2 Rosier
 7:(K) 10.30 uitvaart Kouwenhove
    (K) 12.00 voorber. rommelmarkt
    (P-kl.zaal) 13.00-16.30 bridge
    (P-gr.zaal) 13.00-17? koffietafel
    (P) 17.00 voorber. rommelmarkt
 5:(P) 13.00-16.30 bridge
   (K) 20.00 Gelegenheidskoor
 donderdag  11  8:(K+P) voorber. rommelmarkt  6:(P) 8.00-13.30 KVO 
 vrijdag  12  9:(K+P) voorber. rommelmarkt  7
 zaterdag  13:(P) ??? Femmes Vocales ???  10:(K+P) ROMMELMARKT  8
 zondag  14:(K) 9.45 pastoor W. Froger
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 11:(K) 9.45 pater A. Heeren
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 9:(K) 9.45 pater A. Heeren
   (P) 10.30 koffiedrinken HH
   (K) 11.00 Eng.Parochie
   (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
   (P-1e verd) 3 catechesegrp.
   (K) 19.30 Gelegenheidskoor
 maandag  15  12:(P) 17.30 kerkbestuur
           19.30 openbare vergadering
 10:(P) 19.30 kerkbestuur
 dinsdag  16:(P) 10.00-15.00 wijklunch
     (K/P) 19.30 HHKoor
 13:(P) 19.30 HHKoor
      (K) 19.30 Toonkunstkoor
 11:(P) 9.00-13.00 Pastoresberaad
      (K) 14.15-15.00 Willibrordus-
              school, kerstrepetitie
      (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  17:(P) 12.00-16.00 Zonnebloem
      (P) 19.30 lezing-3 Rosier
 14:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak  12:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
     (K) 14.00- orgel Bernardussch.
     (P) na 14.00 papierlevering
     (K) 20.00 Gelegenheidskoor
 donderdag  18  15  13:(P) 18.45- Kerst-Zonnebloem
 vrijdag  19: (K) 15.00 Uitvaart Jan Joore  16  14:(P) 9.00-17 Kerst-Zonnebloem
 zaterdag  20:(P) 9.00-18.00 Dora de Leede  17  15
 zondag  21:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 18:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (P-1e verd) 2 catechesegrp.
     (K) 14.00-19.00 Toonkunstkoor
     (P) 20.00 napraten asielwake
 16:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (K) 12.00- kerk versieren
 maandag  22  19  17:(K) 13.30-15.00 Willibrordus-
              school, kerstrepetitie
 dinsdag  23:(K/P) 19.30 HHKoor  20:(P) 10.00-15.00 wijklunch
      (K/P) 19.30 HHKoor
 18:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  24:(P) 13.00-16.30 bridge
      (P) 19.30 lezing-4 Rosier
 21:(P) 13.00-16.30 bridge
      (P) 16.00 pastoraatsgroep
 
     (P) 19.30-? WJD2008-Sydney
 19:(K) 8.15-? Onderhoud kerkzaal
     (P) 9.00 pastoraatsgroep
    (K) 9.30-12.30 Bernardusschool
     (P) 13.00-16.30 bridge
     (P) 19.30-? lezing Rosier
     (K) 20.00 Gelegenheidskoor
 donderdag  25:(P) 8.00-13.30 KVO  22:(P) 8.00-13.30 KVO
      (K) 11.00- Familie Wim Adolfs
 20:(P) 8.00-19.00 KVO
    (K) vervanging lampen kerkzaal
    (K) 9.30-12.30 Bernardusschool
    (K) 18.00-20.30 Willibr.school
 vrijdag  26  23  21:(K) 8.30-11.00 Jozefschool
 zaterdag  27  24  22:(K) 14.00-16.00 JRB ???
 zondag  28:(K) 9.45 mevr. C. Smits
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 25:(K) 9.45 pastor L. Meijer
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 23:(K) 9.45 pastor L. Meijer
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K?) 11.00 Eng.Parochie
     (P?) 11.45-14.00 Eng.Parochie
     (K) 17.00-18.00 Kerststertocht
 maandag  29: (P) 19.30 Zonnebloem???  26:(P) ???? Zonnebloem-creadag  24:(K) 18.30 Gezinsviering
                    pastor L. Meijer
      (K) 21.30 Nachtmis
                    pater H. Lieberom
      (P) 23.00-  Eng.Parochie
 dinsdag  30:(P) 15.30 pastoraatsgroep
     (K/P) 19.30 HHKoor
     (P) 19.30 Zonnebloem???
 27:(K/P) 19.30 HHKoor  25:(K) 9.45 pater J. de Rooij
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
 woensdag  31  28:(P) 19.30 lezing De Jong  26
 donderdag    29:(P) 10.00-12.00 HH-Clhuis-OW  27:(K) 10.30 Uitvaart Bisziachi
 vrijdag    30  28
 zaterdag      29
 zondag      30:(K) 9.45 pastoor W. Froger
     (P) 10.30 koffiedrinken HH
     (K) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag      31
 dinsdag      



2007/3  JULI AUGUSTUS SEPTEMBER
       
 maandag      
 dinsdag      
 woensdag    1   
 donderdag    2   
 vrijdag    3  
 zaterdag    4  1
 zondag  1:(K) 9.45 pastoor W. Froger
    (P) 10.30 koffiedrinken HH
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 5:(K) 9.45 pater H. Lieberom
    (P) 10.30 koffiedrinken HH
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 2:(K) 9.45 pater A. Heeren
    (P) 10.30 koffiedrinken HH
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  2:(K+A) 7.00-20.00 filmopnames
    (P) 19:30 Zonnebloem
    (A) 20.00 Vriendenstichting
 6:(A) 20.00 GK-redactie  3:(A) 20.00 GK-redactie
 dinsdag  3:(K+A) 7.00-20.00 filmopnames  7  4:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  4  8:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak  5:(P) 15.45 pastoraatsgroep
 donderdag  5:(K) 19.00-22.45: Operakoor  9  6 
 vrijdag  6  10  7
 zaterdag  7  11   8:(K) 10.00-17.00 Open
        Monumentendag 11.00-16.00
    (A) 14.30-? opruimen kelder
 zondag  8:(K) 9.45 pater A. Heeren
    (P) 10.30 koffiedrinken HH
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 12:(K) 9.45 pastor L. Meijer
      (P) 10.30 koffiedrinken HH
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 9:(K) 9.45 mevr. C. Smits
    (A) 10.30 jaarlijkse bijeenkomst
          Vriendenstichting. Koffie +
          voorlichting in de kelder. 
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-16.00 Eng.Parochie
               (barbecue in zaal/tuin)
 maandag  9:(K) 10.00- Marco orgelspel
    (P) 19.30 kerkbestuur
    (A) 20.00 Bestuur Eng.Parochie
                  [hoekkamer-bg]
 13  10:(P) 19.30 kerkbestuur
 dinsdag  10:(P) ´s middags: High Tea
              i.s.m. Ouderenwerk
 14:(P) 10.00-24.00 A.Ronteltap  11:(P) 11.00 uitvaart B.Schueler
      (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  11:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
      (P) 20.00 pastoraatsgroep
 15  12:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
     (P) 9.00-13.00 Pastoresberaad
     (P) bridge 13.00-
 donderdag  12:(K) 8.30-11.00 Jozefschool  16  13
 vrijdag  13  17  14
 zaterdag  14  18  15:(P) 9.00-18.00 Bridge De Leede
     (P) 18.00-01.00 Van Loenen
 zondag  15:(K) 9.45 mevr. C. Smits
      (P) 10.30 koffiedrinken HH
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 19:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
      (P) 10.30 koffiedrinken HH
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 16:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
      (P) 10.30 koffiedrinken HH
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  16  20:(P) 19:30 Zonnebloem  17
 dinsdag  17  21  18:(P) 10.00-15.00 wijklunch
      (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  18:(P) 11.00-17.00: High Tea
              i.s.m. Ouderenwerk
 22  19
 donderdag  19:(K) 13.30-15.00 Huwelijksmis
            Van der Wal - Hilversum
 23  20:(K) 8.30-11.00 Jozefschool
 vrijdag  20  24  21
 zaterdag  21  25  22
 zondag  22:(K) 9.45 pastoor W. Froger
      (P) 10.30 koffiedrinken HH
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 26:(K) 9.45 diaken J. Collignon
      (P) 10.30 koffiedrinken HH
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 23:(K) 9.45 pater A. Heeren
      (P) 10.30 koffiedrinken HH
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  23:(K) 9.00-17.00 orgelreparatie
      (P+K) 14.00 Cokke e.a.
 27  24
 dinsdag  24  28  25:(K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  25  29  26:(P) bridge 13.00-
 donderdag  26  30  27:(P) 8.00-13.30 KVO
 vrijdag  27  31:(K) 12.30 uitvaart dhr. Meijer  28
 zaterdag  28    29
 zondag  29:(K) 9.45 pastor L. Meijer
      (P) 10.30 koffiedrinken HH
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
   30:(K) 9.45 pastor L. Meijer
      (P) 10.30 koffiedrinken HH
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  30    
 dinsdag  31    



2007/2  APRIL MEI JUNI
       
 maandag      
 dinsdag    1:(P) 19.30 HHKoor vergadering  
 woensdag    2:(P) 20.00 pastoraatsgroep  
 donderdag    3   
 vrijdag    4  1:(K) 14.00 Speurtocht gr.3B 
 zaterdag    5  2
 zondag  1:(K) 9.45 pastoor W. Froger
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 6:(K) 9.45 pastoor W. Froger
    (K) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 3:(K) 10.30 Kozakkenkoor
          pastor L. Meijer en 
          pater L. de Jong
    (P!!) 11.00 Eng.Parochie
    (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  2:(A) 20.00 GK-redactie  7:(A) 20.00 GK-redactie  4:(A) 20.00 GK-redactie
    (A) tijd/plaats? voorl.bisdom
 dinsdag  3:(P) 11.00-14.00 Wijkmaaltijd
    (K/P) 19.30 HHKoor
 8:(K/P) 19.30 HHKoor  5:(K) 14.00 Speurtocht gr.7A
    (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  4  9:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak  6:(P) 16.00 pastoraatsgroep
 donderdag  5:(K) 10.30u: Jozefschool
    (K) 11.00u: Willibr.school
    (K) 19.00u: pater A. Heeren
 10  7 
 vrijdag  6:(K) 15.00-16.00: pastor Meijer
    (K) 19.30-20.30: Eng.parochie
 11  8:(K) 14.00 Speurtocht gr.3C
 zaterdag  7:(K) 21.30 uur: Paaswake
           J.deLange/B.Engelbertink
 12   9
 zondag  8:Pasen
     (K) 9.45 pater K. de Rooij
     (P!!) 11.00 Eng.Parochie
     (P) 11.45-14.00 Eng.Par.
 13:(K) 9.45 pater W. Saris
      (P) 10.30 koffiedrinken HH
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Par.
 10:(K) 9.45 mevr. C. Smits
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Par.
 maandag  9  14:(P) 19.30 kerkbestuur
      (A) 20.00 GK-redactie
 11:(P) 19.30 kerkbestuur
 dinsdag  10  15:(K/P) 19.30 HHKoor
      (A) 20.00 GK-redactie
 12:(K) 14.00 Speurtocht gr.7B
      (K/P) 19.30 HHKoor
 woensdag  11:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
      (P) bridge
      (K) 18.30-20.00 uur:
             Communie generale
 16:(P) 19.00 Pastoraatsgroep
      (A) 19.30 Zonnebloem
            [hoekkamer-bg]
 13:(K) 9.00-12: kerkschoonmaak
 donderdag  12  17: Hemelvaart  14
 vrijdag  13  18: start EP opknappen pastorie,
       voltooiing gepland half juli
 15:(K) 19.00 pastor L. Meijer
      (P) 20.00  H.Hartfeest
 zaterdag  14:(P) 13.30 zaalhuur Meijer  19:(K/P) 9.00-12.30 Orpheus
      (K): 11.15-12.15 uitvaart
 16:(P) 10.00-24.00 Fam.feest
 zondag  15:(K) 9.45-11.15 1e Communie
           pastor L. Meijer en
           pater L.de Jong
      (K) 11.30 Eng.Parochie
      (P) 12.15-14.30 Eng.Parochie
 20:(K) 9.45 pastoor R. Kuypers
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 17:(K) 9.45 pater A. Heeren
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  16:(P) 19.30 kerkbestuur  21  18
 dinsdag  17:(K/P) 19.30 HHKoor
      (A) 20.00 hoekkamer-boven
           Oudercontactgroep
 22:(K/P) 19.30 HHKoor  19
 woensdag  18:(K+P) hele dag: opbouw markt  23:(P) 19.30 lezing pater L.
            de Jong: orthodoxie
 20
 donderdag  19:(K+P) hele dag: opbouw markt
      (P) 19.00 pastoraatsgroep
 24:(P) 9.00-13.00 KBO  21
 vrijdag  20:(K+P) hele dag: opbouw markt  25:(K) 14.00 Speurtocht gr.3A  22
 zaterdag  21:(K+P) 10.00: Rommelmarkt tot
                16.00 uur (19.00 uur)
 26  23:(K) 11.30 uitvaart vd Water
 zondag  22:(K) 9.45 mevr. C. Smits
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 27:Pinksteren
      (K) 9.45 diaken Collignon
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 24:(K) 9.45 pastor L. Meijer
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
 maandag  23  28  25:(P) 10.00-14.00 GK vouwen
 dinsdag  24:(K/P) 19.30 HHKoor  29:(P) 9.00-14.00 Pastoresberaad
      (K/P) 19.30 HHKoor
 26
 woensdag  25:(P) bridge
     (A) 20.00 HartenJan
     (P) 20.00 kerkbestuur
 30  27
 donderdag  26:(P) 9.00-13.00 KBO  31  28:(K) 19.00-22.45 Operakoor
 vrijdag  27    29
 zaterdag  28    30
 zondag  29:(K) 9.45 pastor L. Meijer
      (K) 11.00 Eng.Parochie
      (P) 11.45-14.00 Eng.Parochie
   
 maandag  30    
 dinsdag      



2007/1  JANUARI FEBRUARI MAART
       
 maandag  1: (P) zaalhuur Franken    
 dinsdag  2    
 woensdag  3: (P) bridge    
 donderdag  4  1  1 
 vrijdag  5  2  2 (P) zaalhuur Hekman
 zaterdag  6  3 (K) 20.00 uur: concert  3
 zondag  7: (K) K. Bracco Gartner
     (P) 9.30-11.00 uur:
           Communieproject
 4: (K) C. Smits  4: (K) L. Meijer
     (P) 17.00 Vastenmaaltijd
 maandag  8: (P) 19.30 kerkbestuur  5  5
 dinsdag  9  6  6 (P) 9-14u. Wijkmaaltijd
 woensdag  10  7:  (P) Pastoraatsgroep
      (P) 18.30-20.00 uur:
      Communieproject
 7 (P) 19.30 Lezing
    (P) 20.00 Zonnebloem
 donderdag  11  8  8 
 vrijdag  12  9  9
 zaterdag  13  10   10
 zondag  14: (K) pater K. de Rooij  11: (K) pater Saris
       (P) Muziekmiddag
 11: (K) pater Saris
       (P) 9.45-10.45 uur:
             kindernevendienst
       (P) 9.30-11.00 uur:
             Communieproject
       (P) 14.00 Lezing 12+Club
       (P) 14.30 Bibliodrama
 maandag  15  12: (P) 19.30 kerkbestuur  12: (P) 19.30 kerkbestuur
 dinsdag  16: (P) 20.00 uur:
       Contactgroep ouders
 13  13
 woensdag  17: (P) bridge
       (P) 18.30-20.00:
           Communieproject
 14: (P) bridge
       (P) 20.00: HartenJan
 14: (P) bridge
 donderdag  18  15  15
 vrijdag  19  16  16
 zaterdag  20  17  17
 zondag  21: (K) pastoor Kuypers  18: (K) pastoor Kuypers  18: (K) pastoor Kuypers
 maandag  22  19  19
 dinsdag  23  20  20
 woensdag  24: (P) 19.00 Zonnebloem  21  21: (P) 18.30-20.00 uur:
           Communieproject
 donderdag  25: (P) KBO  22: (P) KBO  22: (P) KBO
 vrijdag  26: (P) zaalhuur Ronteltap  23  23
 zaterdag  27  24  24
 zondag  28: (K) pater H. Lieberom  25: (K) pastoor Froger
       (P) 19.00: 12+Club
 25: (K) pater K. de Rooij
 maandag  29  26  26: (P) VVE C. Koning
 dinsdag  30  27  27
 woensdag  31: (P) bridge  28: (P) bridge
       (P) 18.00-20.00 uur:
           Communieproject
 28: (P) bridge
       (P) 19.30 Lezing
 donderdag      29: (K) Speurtocht W-7
 vrijdag      30: (K) Speurtocht W-3
 zaterdag      31
 zondag      
 maandag      
 dinsdag      



2006/4  OKTOBER NOVEMBER DECEMBER
       
 maandag      
 dinsdag      
 woensdag    1: (K) premiere Liduina  
 donderdag    2  
 vrijdag    3: (K) voorstell. Liduina  1 
 zaterdag    4: (K) voorstell. Liduina  2
 zondag  1: (K) pastoor Froger  5: (K) C. Smits  3: (K) pastoor Froger
 maandag  2  6  4
 dinsdag  3: (K+P) rep. HHkoor  7: (K+P) rep. HHkoor  5: (K+P) rep. Geleg.-koor
 woensdag  4: (P) 19.30 lezing  8: (P) bridge  6: (P) bridge
 donderdag  5: (P) 20.00 Raad v. Kerken  9  7: KVO
 vrijdag  6: (K) Speurtocht Jozef  10  8
 zaterdag  7: (P) zaalhuur Hans R.  11: (P) zaalhuur vd Marel  9
 zondag  8: (K) pater Saris
     (P) Ouderenmiddag
 12: (K) pater Saris
       (P) Ouderenmiddag
 10: (K) pater Saris
       (K+P) rep. Geleg.-koor
       (P) Ouderenmiddag
       (K+P) Kerst-Inn
 maandag  9: (P) 19.30 kerkbestuur  13: (P) 19.30 kerkbestuur  11: (P) 19.30 kerkbestuur
 dinsdag  10: (P) 14.30 lezing
       (K+P) rep. HHkoor
 14: (P) Zonnebloem
      (K+P) rep. HHkoor
 12: (K+P) rep. HHkoor
 woensdag  11: (P) bridge
       (P) 19.30 lezing
 15  13
 donderdag  12  16: KVO  14
 vrijdag  13  17  15: (K+P) rep. Geleg.-koor
 zaterdag  14: (K+P) Rommelmarkt  18  16: (K) Orpheus 20.00
 zondag  15: (K) pastoor Kuypers  19: (K) pastoor Kuypers  17: (K) pastoor Kuypers
 maandag  16  20  18: (K+P) rep. Geleg.-koor
 dinsdag  17: (K+P) rep. HHkoor  21: (P) pastoresberaad
       (P) 14.30 lezing
       (K+P) rep. HHkoor
 19: (P) Zonnebloem
       (K+P) rep. HHkoor
 woensdag  18: (P) Zonnebloem
       (P) 19.30 lezing
 22: (P) bridge  20: (P) bridge
 donderdag  19: Convent 12-14 uur  23  21: (P) KVO 9.00-17.00
       (K) 16.00 Willibrordus
       (K) 18.30 Bernardus
       (K) 20.00 orkest Wilton
 vrijdag  20  24  22: (K) 9.30 Jozef
       (K+P) rep. Geleg.-koor
 zaterdag  21  25  23: (K) 14.00-16.00 Jeugd-
            Rijnmondband
 zondag  22: (K) pater Heeren  26 (K) C. Bracco Gartner  24: (K) pastoor Froger
 maandag  23  27  25: (K) pastoor Kuypers
 dinsdag  24: (K+P) rep. HHkoor  28: (K+P) rep. HHkoor  26
 woensdag  25: (P) bridge
       (P) 19.30 lezing
 29  27
 donderdag  26  30  28
 vrijdag  27    29
 zaterdag  28    30
 zondag  29: (K) L. Meijer    31: (K) 9.45 past. Froger
 maandag  30: (K) generale Liduina    
 dinsdag  31: (K) try-out Liduina    



<=terug